چوب کارگردان فیلم پوران درخشنده کارگردان

چوب: کارگردان فیلم پوران درخشنده کارگردان کودکان سینمای محدودیت فرهنگ فرزند

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات من تیمی را گرفتم که اول جدول نیست و پرسشها دارد ، تبلیغات آقای شفر جهت آب معدنی تازه استقلالی‌ها!

سرمربی استقلال در یک نشست خبری راجع به قراردادش و برنامه آینده‌اش جهت استقلال صحبت کرد. 

من تیمی را گرفتم که اول جدول نیست و پرسشها دارد ، تبلیغات آقای شفر جهت آب معدنی تازه استقلالی‌ها!

تبلیغات آقای شفر جهت آب معدنی تازه استقلالی ها!/من تیمی را گرفتم که اول جدول نیست و پرسشها دارد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی استقلال در یک نشست خبری راجع به قراردادش و برنامه آینده اش جهت استقلال صحبت کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر که در نشست خبری امضای قرارداد کلوب استقلال با اسپانسر جدیدش شرکت کرده بود راجع به علت حضورش در این مراسم گفت: هنگامی که چنین حامی مالی بزرگی گزینش می شود، وظیفه من است در مراسم شرکت کنم.

من تیمی را گرفتم که اول جدول نیست و پرسشها دارد ، تبلیغات آقای شفر جهت آب معدنی تازه استقلالی‌ها!

همه ما می دانیم که انسان ها به 3 لیتر آب نیاز دارند. من خودم این عنوان را امتحان کردم و می دانم این عنوان نیاز بدن هست. خیلی مهم است که ما از آب استفاده کنیم لیکن جهت سلامت بدن مهم هست. آرزو می کنم که این محصول به بازار آلمان نیز راه پیدا کند.

شفر همچنین در ادامه راجع به رقم و بندهای قراردادهاش بر حرف مدیر کلوب که گفته بود نباید قرارداد این سرمربی علنی شود تاکید کرد و گفت: قرارداد من شخصی است و هر چیزی مدیر کلوب می گوید، درست است.

سرمربی استقلال در یک نشست خبری راجع به قراردادش و برنامه آینده‌اش جهت استقلال صحبت کرد. 

سرمربی استقلال در آخر راجع به برنامه هایش در استقلال گفت: من تیمی را گرفتم که رده اول جدول نیست و یک سری پرسشها دارد. من وظیفه دارم پرسشها تیم را برطرف کنم. جهت این عنوان به کار سخت نیاز داریم و جهت همین برنامه ما بلند مدت هست. برنامه بلند مدت یعنی از پایه ها شروع کردن و بازیکنان جوان را به تیم اضافه کنیم.

ما می خواهیم به تیم آرامش بدهیم و از نظر تاکتیکی و بدنی روی بازیکنان کار کنیم. همه باید روی روحیه تیمی کار کنیم. همکاری تیمی از مدیرعامل تا بقیه اعضا شروع می شود. هنگامی که نشانه یکسان باشد، آدم موفق می شود. می خواهیم کلوب را به جایگاه مهم برگردانیم و همه باید همکاری کنیم.

واژه های کلیدی: سرمربی | همکاری | برنامه | استقلال | قرارداد | استقلال | بندهای قرارداد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz