چوب کارگردان فیلم پوران درخشنده کارگردان

چوب: کارگردان فیلم پوران درخشنده کارگردان کودکان سینمای محدودیت فرهنگ فرزند

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تغییرات کم در باشگاه‌های ایرانی عامل برنامه‌های بلندمدت است / بازرس AFC‌

بازرس AFC‌ که جهت دیدار از کلوب پرسپولیس به کشور عزیزمان ایران آمده بود بعد از دیدار از این باشگاه، گفت: وجود افراد کاربلد در باشگاه‌های ایرانی عامل موفقیت این

تغییرات کم در باشگاه‌های ایرانی عامل برنامه‌های بلندمدت است / بازرس AFC‌

بازرس AFC : تغییرات کم در کلوب های ایرانی عامل برنامه های بلندمدت است

عبارات مهم : ایران

بازرس AFC که جهت دیدار از کلوب پرسپولیس به کشور عزیزمان ایران آمده بود بعد از دیدار از این باشگاه، گفت: وجود افراد کاربلد در کلوب های ایرانی عامل موفقیت این کلوب ها می شود.

به گزارش ایسنا، بازرس AFC که جهت دیدار از این کلوب به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بود، بعد از بررسی این کلوب در جمع خبرنگاران حضور یافت و اظهار کرد: خیلی خوشحال هستیم که در چنین باشگاهی حضور داریم که چنین تماشاگران زیاد و بزرگی دارد و در آسیا به خاطر داشتن چنین تماشاگرانی مشهورند. البته توقعات از این کلوب زیاد است و خوشحال هستیم که افراد خوبی در این کلوب کار می کنند و ساختار خوبی دارد.

تغییرات کم در باشگاه‌های ایرانی عامل برنامه‌های بلندمدت است / بازرس AFC‌

وی ادامه داد: مهمترین مساله و چیزی که ما به آن امید داریم این است که بتوانیم تبادل نظراتی داشته باشیم تا همه از نظرات یکدیگر نفع ببرند.

بازرس AFC راجع به جلسه با طاهری و همچنین زیرساخت کلوب های ایران، بیان کرد: گفتن بعضی چیزها به علت اینکه قسمتی از مدارکی است که AFC آنها را از ما می خواهد محرمانه است و نمی توانیم اطلاعات زیادی در این رابطه بدهیم و این یک حفاظ جهت کلوب ها است تا بتوانند از درج شدن اطلاعات ارزش جلوگیری کنند.

بازرس AFC‌ که جهت دیدار از کلوب پرسپولیس به کشور عزیزمان ایران آمده بود بعد از دیدار از این باشگاه، گفت: وجود افراد کاربلد در باشگاه‌های ایرانی عامل موفقیت این

به طور کلی اگر بخواهیم راجع به پرسپولیس و کشور عزیزمان ایران صحبت کنیم، کشور کشور عزیزمان ایران یکی از برجسته ترین کشورها در بخش باشگاهی است و این یکی از چیزهایی است که قابل مشاهده است و دیده می شود که این در بعد ملی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران خود را نشان می دهد.

وی افزود: یک توصیه برجسته دیگری که وجود دارد که بخواهیم آن را با کشورهای دیگر مقایسه کنیم آن است که افرادی که در این کلوب کار می کنند کارشان در کشور عزیزمان ایران استمرار دارد و خیلی کم دچار تغییرات می شوند که این کمک می کند برنامه های بلندمدت راحت تر انجام شود ولی ما علاقه مندیم که بتوانیم یک روزی یک بازی را با حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر ببینیم.

واژه های کلیدی: ایران | برجسته | ایرانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz