چوب کارگردان فیلم پوران درخشنده کارگردان

چوب: کارگردان فیلم پوران درخشنده کارگردان کودکان سینمای محدودیت فرهنگ فرزند

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده از زبان عوامل فیلم

مهدی فخیم زاده کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون چهارشنبه در چالوس تصادف کرد که عوامل فیلم چگونگی این اتفاق را تشریح کردند.

ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده از زبان عوامل فیلم

ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده از زبان عوامل فیلم

عبارات مهم : اخبار

مهدی فخیم زاده کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون چهارشنبه در چالوس تصادف کرد که عوامل فیلم چگونگی این اتفاق را تشریح کردند.

به گزارش سینماخبر، مهدی فخیم زاده کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون چهارشنبه هنگامی که مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید شد و به علت ضربه وارده به سرش در بیمارستان خوابیدن و تحت مواظبت های خاص است.

در این چند روز اخبار ضد و نقیضی راجع به اوضاع این کارگردان انتشار یافته ولی طبق آخرین خبر ایشان به هوش آمده و روند روبه بهبودی دارد.

خبرنگار گروه تحریریه سایت با حضور در بیمارستان مهدی فخیم زاده با بعضی عوامل فیلم و بازیگران سینما و تلویزیون که در آنجا حاضر و به عیادت او رفته بودند،گفتگویی داشت که در ادامه به آن پرداخته ایم:

حامد حسینی: تنها یک سکانس باقی مانده بود
سید حامد حسینی تهیه کننده «مشت آخر» در خصوص ماجرای رخ داده در پشت صحنه این اثر گفت: روز آخر ضبط سکانس های نهایی کار بودیم که رفت و آمد بین لوکیشن ها باعث این اتفاق شد.

وی ادامه داد:موتوری از یک فرعی به سرعت با موتور فخیم زاده تصادف کرد که خداروشکر با آمدن اورژانس به سرعت به بیمارستان چالوس انتقال یافته شد.

حسینی ادامه داد: امروز صبح با او گفتگو داشتم و خداروشکر حالش خوب بود و شکستگی نداشت و تنها چند زخم سطحی است که آن هم برطرف می شود.

وی در خصوص ضایعه مغزی در اخبار انتشار یافته اظهار داشت: ضایعه مغزی دیده شده، ولی به این تصادف ربطی نداشته و جای هیچ نگرانی نیست.

رامین راستاد :همیشه خودم فخیم زاده را سر لوکیشن ها می بردم
رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون گفت: چالوس بر سر صحنه بودیم که این اتفاق افتاد ما در این کار مدام با هم بازی داشتیم و سوار بر موتور بودیم ولی روز حادثه، چون مشغول نهار خوردن بودم فخیم زاده با یکی دیگر از فرزند ها با موتور به سر صحنه رفتند و چون موتور به گونه ای خاصی طراحی شده است بود که محل پای فرد پشت سر بالاتر از حالت عادی بود این تصادف باعث شد تا موتور به زیر پای فخیم زاده برخورد و او را پرتاب کند.

همایون اسعدیان :خوشحالم که فخیم زاده حالش خوب است
همایون اسعدیان کارگردان سینما در خصوص اوضاع جسمانی مهدی فخیم زاده گفت:با وجود اینکه می دانستم امکان ملاقات نیست، ولی آمدم تا جویای حالش شوم.

وی درخصوص حضور اهالی هنر در بیمارستان تصریح کرد:حضور اهالی هنر جهت عیادت از مهدی فخیم زاده یک همدلی است که به دور از هر نظر و تفکری جهت هم احترام قائل هستیم، امیدوارم هر لحظه به خوش حالی دور هم جمع شویم.

اسعدیان خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که حال او خوب هست، ولی گاهی بی احتیاطی هایی صورت می گیرد که باعث آن اتفاق خودمان هستیم من هم امروز جهت ملاقات فخیم زاده با موتور آمدم و مدام به راننده تاکید می کردم که با احتیاط بیاید تا اتفاقی رخ ندهد.

امیر خسرو امیر صادقی :فضای مجازی، فضای ناجوانمردانه ای است
امیرخسرو امیر صادقی درخصوص اخبار کذب اینترنت گفت: اینترنت خیلی بی رحمانه اخباری را در جهت فوت کارگردان خوب کشورمان منتشر می کرد که کذب بود واقعیت نداشت.

وی ادامه داد: خداروشکر در حال حاضر حال او خوب است و هوشیاری بالایی دارد و توانست صحبت کند، ولی جهت کنترل اوضاع جسمانی او ،تا یکشنبه باید در آی سی یو بماند و بعد به بخش انتقال یافته شود.

خیراندیش: به هوش آمدن فخیم زاده معجزه بود
گوهر خیراندیش بازیگر «مشت آخر» در خصوص تصادف مهدی فخیم زاده در صحنه فیلمبرداری گفت: در ابتدا اوضاع او خیلی بد بود و ریه به علت حجم خونریزی به مسئله برخورده بود، ولی با رسیدن اورژانس و پیگیری دکتر خداروشکر حالش رو به اصلاح هست، ولی واقعا معجزه شد تا هوشیاری خود را به صورت کامل بدست آورد.

وی ادامه داد: اخبار گوناگونی را در اینترنت از مهدی فخیم زاده شنیدیم که متاسفانه بعضی از افراد ناجوانمردانه اخباری را منتشر کردند، ولی تا به امروز حالشون رو به اصلاح است و دکتر گفتند جای هیچ نگرانی نیست و باید دعا کنیم تا سریعتر از روی تخت بلند شوند.

ابوالحسن داوودی :خوشحالم که فخیم زاده را سرحال دیدم
ابوالحسن داوودی کارگردان سینما گفت:خوشحالم که کارگردان خوب کشورمان را سرحال دیدم و با وجود توانمندی های جسمی که دارند هرچه سریعتر بهبودی کامل را به دست می آورند.

ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده از زبان عوامل فیلم

واژه های کلیدی: اخبار | تصادف | سینما | موتور | سینمایی | کارگردان | موتورسیکلت | کارگردان و بازیگر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz